Loading...

Nasıl Çalışırız

Siz bize bir talep gönderdiğinizde neler oluyor

  • SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR

    Siz bize bir talep gönderdiğinizde, bizim tarafımızda neler oluyor, raporlarınız hangi aşamalardan geçerek hazırlanır. Bunu öğrenmek için aşağıdaki prosesi inceleyebilirsiniz.

Talebin Alınması

Amazon'da ticarete başlamak, ticaretini genişletmek ya da karlılığını optimize etmek isteyen kullanıcımız bize herhangi bir ürün, kategori ya da arama kelimesi araştırılması için talep gönderir.

Ön Değerlendirme

Bilgilerde herhangi bir hata, uyuşmazlık, eksiklik ve yanlışlık var mı. Gelen bilgiler rapor hazırlanması için yeterli mi. Gönderenden istenecek her hangi bir ek bilgi, belge var mı?

Teknik Araştırma

Bilgiler, her biri alanında uzman yazılımcılarımız tarafından onlarca online ve offline platformda derinlemesine analiz edildikten sonra yazılımı tamamen kendimize ait çok özel bir algoritmada Amazon platformu üzerindeymiş gibi test edilir. Sonuçlar istatistik grubuna iletilir.

İstatistiksel Araştırma

Uzman istatistikçilerden oluşan ekibimiz gelen verilerin birbirleriyle uyumunu tutarlılığını bilimsel yönlerden denetleyerek hizmet için ön raporu hazırlarlar.

Uzman Kontrolleri

Bünyemizde her biri en az 7-8 yıllık çok başarılı Amazon satıcısı olan uzman ekibimiz mevcuttur ve bu uzmanlarımız gelen raporları tecrübeleri ile harmanlayarak ortaya çıkacak sonuç açısından yorumlarlar ve bu yorumlarını rapora ilave ederler

Mali ve Hukuki Kontroller

Ortaya çıkan raporlar, uzun zamandır Amazon platformları konusunda çalışmalar yapan Mali Danışmanımız ve Hukuk Danışmanımız tarafından, bulgular sonucu ortaya çıkacak olumsuz mali ve hukuki sorunlar açısından değerlendirilir ve bunlar da rapora yansıtılır

Raporun Tamamlanması ve Gönderilmesi

Tüm uzman değerlendirmeleri tamamlandıktıktan sonra rapor son kontrolden geçirilir ve tamamlanır. Talepten 24 saat sonra talep edenin e-mail adresine .pdf formatında eposta eki olarak gönderilir ve süreç tamamlanır

Rapor Sonrası Destek

Raporu talep eden kullanıcının rapordaki bazı konuları tam olarak anlayamaması ya da emin olamaması durumunda bize Yardım Sayfası aracılığıyla sorununu bildirmesi halinde kendisine gereken destek verilir.

Teşekkürler